שאלות נפוצות

 
אילו אמצעי תשלום אתם מקבלים?
אנו מקבלים ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס, PayPal, ישראכרט, לאומי קארד ועוד...
 
איך המחירים שלכם כל כך אטרקטיביים?
אנו מעצבים ומייצרים את התכשיטים שלנו בעצמנו דבר המאפשר לנו לספק ללקוחותינו את הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר, יש לנו צוות מקצועי הכולל גמולוגים ואנשי רכש המתמחים במשא במתן להורדת מחירים על מנת שנוכל לספק ללקוחותינו מחירים נמוכים ביותר לאבנים יקרות ומרכזיות. יתר על כן, אין לנו חנות או רשת בקניונים או מבנים מסחריים. אנו מעדיפים לחסוך על מנת להעביר את ההנאה בחסכון שלנו לחסכון שלכם(הלקוחות)

האם הקנייה באתר שלכם בטוחה?
כן, אנו מתייחסים לנושא האבטחה ברצינות רבה על מנת להבטיח כי מידע אישי המסופק לנו, נשאר מוגן ומוצפן.
אנו משתמשים בטכנולוגיות אבטחה מתקדמות ביותר הכוללות הצפנת נתונים ואימות שרת.

האם ניתן להזמין טלפונית?
כן, פשוט ליצור קשר למספר: 03-6818591, בשעות הפתיחה : 8:00-17:00 , נשמח לעמוד לרשותך

איך אדע בוודאות את מידת הטבעת שלי?
הדרך הכי בטוחה היא להיכנס לאחת מחנויות התכשיטים באיזור מגורייך ולבקש לבדוק מידה, הם ישמחו לעזור לך. אפשרות נוספת היא למדוד קוטר פנימי של טבעת שאת עונדת הרבה במ"מ. בכל מקרה גם אם טעית נמצא דרך לרצות אותך.

האם יש מקום שבו אוכל לראות את התכשיטים שלכם?
ניתן לראות את התכשיטים שלנו באולם תצוגה בתוך משרדי המפעל הממוקם: ברחוב השוקן 27 תל אביב, קומה 5.

האם היהלומים הלבנים שלכם מטופלים/עברו השבחה/קידוח בלייזר או סינטטיים?
לא, אנו מספקים יהלומים טבעים, באיכות גבוהה, ללא טיפולי שיפור או השבחה. אנו לוקחים אחריות מירבית וזהירות  בבחירת היהלומים עבור לקוחותינו ולשביעות רצונם.

מעמדו היוקרתי של היהלום מקיים תעשיית-זיופים ענפה המנסה לחקות את המחצב הנדיר, תוך השקעה ניכרת של זמן ומשאבים כלכליים, אך המלחמה בה רק מעלה את ערכו של זה האמיתי.

איך יודעים אם היהלום אמיתי ?

על מנת לבדוק האם היהלום הוא אמיתי או שמא מדובר באבן הסינטטית זירקוניה, עומדים לרשותנו כמה מבחנים ובדיקות. מבחן השקילה הוא הפשוט והאלמנטרי ביותר, אך ניתן גם לבדוק זאת על ידי אומדן המוליכות החשמלית השונה. שיטת בדיקה נוספת היא שימוש בשייפן: יהלום ניתן לשייף אך ורק באמצעות יהלום אחר.

שיטות אלו מתאימות ליהלומנים בעיקר. כדי לעזור לצרכן החפץ לרכוש יהלום, הרי שלוש שיטות שיקלו לזהות כי אכן מדובר ביהלום:

1. אם היהלום אינו משובץ בתכשיט, ניתן לצייר נקודה שחורה על דף ו“לכסות“ אותה עם היהלום (כשהלוח כלפי מטה). בזכות הליטוש המיוחד בן 57 הפאות, לא תיראה הנקודה השחורה אם מדובר ביהלום.

2. לספור 57 פאות.

3. הזווית בין הפאות היא חדה ולא מעוגלת, וזאת משום קושיו של היהלום, שלא מאפשר עיגול של הזווית.

בדקתם, אבל עדיין מתלבטים אם בידיכם יהלום אמיתי?

ניתן להשתמש במכשיר לבדיקת יהלומים או לפנות למעריך יהלומים מקצועי לביצוע בדיקת האמיתות והאיכות.

המסע הפתלתל והארוך שעובר כל יהלום עד להופעתו במלוא הדרו כדי לענג ולהקסים את עינם של הצופים בו, מצדיקה את מעמדו כראוי לעמוד בראש סולם אבני החן. בכל יהלום מקופל סיפור מרתק הנפרש על פני היסטוריה שמלווה לא רק את קיומו של האדם, אלא גם של כדור הארץ והיקום עצמו.
 
תקנון
FrancoOro- מותג תכשיטים יוקרתי-לקנייה ישירה מיצרן תכשיטים ללא פערי תיווך.
מתמחים בייצור, עיצוב ושיווק תכשיטים. בקולקצייה שלנו ניתן למצוא : טבעות אירוסין זהב לבן , טבעות אירוסין זהב צהוב, טבעות יהלומים, טבעות נישואין, תכשיטי זהב ויהלומים, תכשיטי אבני-חן ופנינים, צמידים לאשה- צמידי טניס, צמידי זהב , צמידי יד צ'ארמס, שרשראות ותליונים לאשה, שרשראות יהלומים, תכשיטים לגבר- צמידי גברים , צמידי זהב, שרשרת מגן דוד לגבר, חמסה משובצת יהלומים, שעונים לגבר, טבעת יהלום לגבר ועוד..., תכשיטי ילדות- עגילי ילדות, צמידים, מתנה לבת מצוה, ועוד...
עצם השימוש באתר מהווה הסכמה בלתי מותנית לתנאי התקנון המפורטים להלן.
תוכן האתר ותקנון זה, מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד וההתייחסות הינה לשני המינים. בכל מקום בו מנוסח תוכן האתר ו/או תקנון זה בלשון יחיד ההתייחסות הינה ליחיד ו/או לרבים לפי העניין.
אתר FrancoOro במסגרתו מתבצעות מכירות קמעונאיות [לעיל ולהלן:"האתר"] של תכשיטים [לעיל ולהלן:"המוצרים"] , מנוהל על ידי חברת ק.פ.- ח.פ. 512630047 מרחוב שוקן 27 [לעיל ולהלן:"ק.פ."/"החברה"]
החברה מפעילה מוקד שירות לקוחות במספר טלפון שמספרו 03-6818591 ובאמצעות כתובת האימייל כפי שמופיע בעמוד צור קשר באתר בימים א-ה בין השעות 08:30-16:30.
הגישה והשימוש באתר אינטרנט זה לרבות השימוש בכל התכנים ו/או המידע ו/או השירותים המופיעים בו מפעם לפעם כפוף לתנאי השימוש המפורטים להלן ולהוראות כל דין החל במדינת ישראל.
האתר ותכולת האתר נועדו אך ורק לשימוש פרטי ולא מסחרי, והשימוש בהם מוגבל אך ורק למטרות מכירת וקניית המוצרים באמצעותם. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור ו/או להציג מוצר כלשהו אלא אם ניתנה רשות לכך מראש ובכתב מק.פ.
אין לשכפל, להעתיק, לפרסם, לשווק, להפיץ ו/או לייצר עבודות נגזרות של כל חלק מן האתר.
דומיין האתר, האתר עצמו לרבות כל הקניין הרוחני המוצג בו, ובכלל זה סימני המסחר, הפטנטים, זכויות היוצרים, המדגמים וכיוצ' של המותג FrancoOroהינם רכושה של החברה בלבד. זכויות אלה חלות, בין השאר, על בסיסי הנתונים והמידע האגור בהם ועל כל פרט אחר בעצם הפעלת האתר ואין בעצם הכניסה לאתר כדי להעניק רישיון ו/או זכות כלשהי בהם.
כל המוצרים המוצגים באתר הינם חלק מקניינה הרוחני של החברה ו/או של צד ג' שהוא שאישר את השימוש בהם לחברה או למי מטעמה.
כל אדם או חברה המבצע/ת פעולה כלשהי באתר, לרבות אדם המבצע רכישה [לעיל ולהלן: "הלקוח"], מצהיר בעצם ביצוע הפעולה כי קרא תקנון זה, הבין אותו ואת תנאיו וכי הוא מסכים לתנאיו והוראותיו.
הלקוח מצהיר כי הינו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה והלקוח הינו מתחת לגיל 18 חובה עליו ליידע את האפוטרופוס החוקי בדבר הוראות האתר והתקנון ולקבל ממנו אישור מראש לביצוע הפעולות באתר.
הלקוח מסכים בעצם ביצוע הפעולה באתר כי תהליך הרכישה באתר יהיה כפוף לתנאים המפורטים בתקנון זה וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה או תביעה כנגד ק.פ./או מי מטעמה ו/או מי ממנהליה ו/או מי מעובדיה ו/או מי מחברות הבת שלה, למעט טענות הקשורות בהתחייבות מפורשת של ק.פ. על פי תקנון זה.
תקנון זה יכול וישונה מפעם לפעם, ללא התראה מראש, תוקף כל שינוי לתקנון יהא ממועד ביצוע השינוי. ללקוח לא יהיו כל טענות כלפי ק.פ. בגין שינוי כאמור. מועד החלת השינוי יהיה מועד פרסום נוסח התקנון המעודכן באתר לראשונה, וכל פעולה שתבוצע באתר לאחר הפרסום כאמור, תהיה כפופה לתקנון המעודכן.
כותרות הסעיפים הינן לצרכי נוחות בלבד ולא תשמשנה כלי פרשני כלשהו.
החברה רשאית להפסיק את פעולת האתר בכל עת ללא הודעה מראש. הזמנות שבוצעו עד למועד הפסקת הפעילות יכובדו ע"י החברה בהתאם להוראות תקנון זה.
תנאי השימוש המפורטים להלן חלים על השימוש באתר כהגדרתו באמצעות כל מכשיר אלקטרוני המאפשר גישה לרשת האינטרנט (מחשב, טלפון סלולארי, טאבלט, מחשבי כף יד וכיו"ב). כמו כן הם חלים על השימוש באתר בין אם באמצעות רשת האינטרנט, ובין באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחרים.
רישומי השרת עליו מתנהל האתר, בדבר הפעולות המתבצעות ע"י הלקוח באמצעות האתר, יהוו ראיה לכאורה לעשיית הפעולות על ידו.
השירות שניתן במסגרת CO.IL מוענק בתחומי מדינת ישראל והכל באזורים מסוימים בלבד המוגדרים מעת לעת על ידי ק.פ. לפי שיקול דעתה הבלעדי [לעיל ולהלן: "אזור השירות"].
על מנת לבצע רכישה באתר, על הלקוח לבצע תהליך הרשמה במסגרתו יש לספק פרטים אישיים הנדרשים, בין היתר, לשם משלוח המוצרים לידיו והחיוב הכספי בגינם.
בעצם הרישום לאתר מסכים הלקוח להצטרפותו למועדון הלקוחות של ק.פ. ו או FrancoOro וכי פרטיו האישיים ישמרו במאגרי החברה ויעשה בהם שימוש על פי המפורט בתקנון זה.
הלקוח מתחייב לשפות את החברה בגין כל נזק שיגרם לה עקב מסירת פרטים כוזבים ושיבוש הפעלת האתר. היה ועקב מסירת פרטים מוטעים, תיאלץ החברה לבצע שילוח נוסף להזמנה, יחוייב הלקוח בתשלום נוסף בגין דמי משלוח וטיפול.
x

#{title}

#{text}

#{price}