מספר הארות כשניגשים לקנות טבעת אירוסין:

משקל היהלום – שימו לב: כשרושמים לכם את משקל היהלום בטבעת, האם מתכוונים למשקל נטו של היהלום המרכזי, או לסך הכל משקל היהלומים המשובצים. כדאי לדעת ש- 10 יהלומים ששוקלים יחדיו 1.00 קראט בטוטאל, יהיו הרבה יותר זולים מאשר יהלום אחד במשקל 1.00 קראט. לכן שימו לב שבפירוט של הטבעת אירוסין שאתם מעונינים בה, יש הפרדה בין משקל היהלומים הצדדים בטבעת האירוסין, לבין משקל היהלום המרכזי.

 הערכה של טיב היהלום – כשקונים טבעת אירוסין, או כל טבעת יהלום, חשוב לבקש שליהלום המרכזי בטבעת תצורף תעודה גמולוגית – של מכון גמולוגי.

שימו לב היטב לאיזו תעודה אתם מקבלים עם טבעת האירוסין שלכם. הערכה גמולוגית של בית העסק עצמו, אינו תקף ולא תוכלו בעתיד לשדרג איתו את היהלום בכל מקום אחר.

רק תעודה גמולוגית  ממכון נטרלי (כגון: EGL,GIA,IGI,IGL וכד’) היא תעודה שתכובד בארץ בכל זמן על ידי כל סוחר יהלומים . התעודה הזו חשובה בכדי שתדעו בוודאות איזה טיב יהלום אתם קונים, וכדי שבעתיד, אם תרצו, תוכלו למכור את היהלום או לשדרג אותו בלי עוררין על טיבו.

הנחות גדולות על תכשיטי יהלומים – ביהלומים אין הנחות גדולות! מחיר היהלומים הוא פחות או יותר קבוע. לכן, כשאתם רואים טבעות אירוסין בהנחות עצומות כמו 80% הנחה, דעו מראש שכנראה המחיר המקורי של הטבעת הוא מנופח, ומחיר  ההנחה שעושים לכם הוא המחיר האמיתי של הטבעת. בטבעות אירוסין היגיוני שתהיה הנחה של כמה אחוזים בודדים על כל מוצר.

יהלומים משודרגים – השם אולי נשמע מפתה, כי מי מאיתנו לא אוהב משהו “משודרג”?! אבל כשמציעים לכם טבעת אירוסין עם יהלום משודרג צריכים לצלצל לכם פעמוני אזהרה. יהלומים משודרגים הם יהלומים שנראים טוב למראית העין, אבל מדובר על יהלום שבמקור היה בנקיון מאד נמוך, והוא עבר סוג של טיפול בכדי ל”זייף” לו את המראה. יהלומים משודרגים נקראים גם יהלומים מטופלים. אין בהם כל רע, רק דעו מה אתם קונים. 

החזר כספי – טבעות אירוסין נקנות הרבה פעמים בהפתעה לאישה, ולא תמיד אפשר לקלוע במדיוק לטעמה של האישה. רצוי מאד לבדוק את מדיניות ההחזרה/החלפה של טבעות האירוסין בית העסק ממנו אתם קונים את הטבעת. קנו את טבעת  האירוסין מבית עסק בעל מדיניות החזרה גמישה.

 עיצוב ניצחי לטבעת אירוסין – כיום יש בשוק עיצובים אינסופיים לטבעות אירוסין. חלק מהעיצובים הם מאד מקוריים. כשאתם קונים טבעת אירוסין קחו בחשבון שמדובר על טבעת שתלווה אתכם כל חייכם, ולכן רצוי לרכוש עיצוב סולידי שיתאים לכל  השלבים בחייכם. אחרת, באיזה שלב נמאס מהעיצוב המיוחד, ויש צורך להשקיע כסף מיותר בשידרוג/החלפת הטבעת. בנוסף, נסה לברר את צבע המתכת המועדפת על כלתך לעתיד זהב לבן/זהב צהוב/זהב ורוד.

 מראה אמיתי של היהלום – כדאי מאד לראות את היהלום המרכזי שמיועד להיות משובץ בטבעת האירוסין, לפני שיבוצו. כשרואים רק את היהלום, אפשר להתרשם מגודלו האמיתי, ומצבעו האמיתי. יש סוגים של שיבוצים של טבעות אירוסין, שנותנות  ליהלום אשליה של יהלום גדול יותר, או לבן יותר.

 לא להתעקש על נקיון גבוה של היהלום – הרבה אנשים נופלים לרעיון של לקנות יהלום בנקיון גבוה. יש לזכור שבגדלים של חצי קרט בממוצע, נקיון היהלום הגבוה אינו חשוב כל כך ורק יוציא לכם עוד כסף מהכיס. זיכרו – בסופו של דבר אתם תענדו  את טבעת היהלום על האצבע ולא את התעודה הגמולוגית. שימו לב במה תרצו להשקיע את כספכם בטבעת האירוסין שלכם.

לקולציית טבעות האירוסין שלנו:  לחץ כאן

תקנון
FrancoOro- מותג תכשיטים יוקרתי-לקנייה ישירה מיצרן תכשיטים ללא פערי תיווך.
מתמחים בייצור, עיצוב ושיווק תכשיטים. בקולקצייה שלנו ניתן למצוא : טבעות אירוסין זהב לבן , טבעות אירוסין זהב צהוב, טבעות יהלומים, טבעות נישואין, תכשיטי זהב ויהלומים, תכשיטי אבני-חן ופנינים, צמידים לאשה- צמידי טניס, צמידי זהב , צמידי יד צ'ארמס, שרשראות ותליונים לאשה, שרשראות יהלומים, תכשיטים לגבר- צמידי גברים , צמידי זהב, שרשרת מגן דוד לגבר, חמסה משובצת יהלומים, שעונים לגבר, טבעת יהלום לגבר ועוד..., תכשיטי ילדות- עגילי ילדות, צמידים, מתנה לבת מצוה, ועוד...
עצם השימוש באתר מהווה הסכמה בלתי מותנית לתנאי התקנון המפורטים להלן.
תוכן האתר ותקנון זה, מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד וההתייחסות הינה לשני המינים. בכל מקום בו מנוסח תוכן האתר ו/או תקנון זה בלשון יחיד ההתייחסות הינה ליחיד ו/או לרבים לפי העניין.
אתר FrancoOro במסגרתו מתבצעות מכירות קמעונאיות [לעיל ולהלן:"האתר"] של תכשיטים [לעיל ולהלן:"המוצרים"] , מנוהל על ידי חברת ק.פ.- ח.פ. 512630047 מרחוב שוקן 27 [לעיל ולהלן:"ק.פ."/"החברה"]
החברה מפעילה מוקד שירות לקוחות במספר טלפון שמספרו 03-6818591 ובאמצעות כתובת האימייל כפי שמופיע בעמוד צור קשר באתר בימים א-ה בין השעות 08:30-16:30.
הגישה והשימוש באתר אינטרנט זה לרבות השימוש בכל התכנים ו/או המידע ו/או השירותים המופיעים בו מפעם לפעם כפוף לתנאי השימוש המפורטים להלן ולהוראות כל דין החל במדינת ישראל.
האתר ותכולת האתר נועדו אך ורק לשימוש פרטי ולא מסחרי, והשימוש בהם מוגבל אך ורק למטרות מכירת וקניית המוצרים באמצעותם. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור ו/או להציג מוצר כלשהו אלא אם ניתנה רשות לכך מראש ובכתב מק.פ.
אין לשכפל, להעתיק, לפרסם, לשווק, להפיץ ו/או לייצר עבודות נגזרות של כל חלק מן האתר.
דומיין האתר, האתר עצמו לרבות כל הקניין הרוחני המוצג בו, ובכלל זה סימני המסחר, הפטנטים, זכויות היוצרים, המדגמים וכיוצ' של המותג FrancoOroהינם רכושה של החברה בלבד. זכויות אלה חלות, בין השאר, על בסיסי הנתונים והמידע האגור בהם ועל כל פרט אחר בעצם הפעלת האתר ואין בעצם הכניסה לאתר כדי להעניק רישיון ו/או זכות כלשהי בהם.
כל המוצרים המוצגים באתר הינם חלק מקניינה הרוחני של החברה ו/או של צד ג' שהוא שאישר את השימוש בהם לחברה או למי מטעמה.
כל אדם או חברה המבצע/ת פעולה כלשהי באתר, לרבות אדם המבצע רכישה [לעיל ולהלן: "הלקוח"], מצהיר בעצם ביצוע הפעולה כי קרא תקנון זה, הבין אותו ואת תנאיו וכי הוא מסכים לתנאיו והוראותיו.
הלקוח מצהיר כי הינו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה והלקוח הינו מתחת לגיל 18 חובה עליו ליידע את האפוטרופוס החוקי בדבר הוראות האתר והתקנון ולקבל ממנו אישור מראש לביצוע הפעולות באתר.
הלקוח מסכים בעצם ביצוע הפעולה באתר כי תהליך הרכישה באתר יהיה כפוף לתנאים המפורטים בתקנון זה וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה או תביעה כנגד ק.פ./או מי מטעמה ו/או מי ממנהליה ו/או מי מעובדיה ו/או מי מחברות הבת שלה, למעט טענות הקשורות בהתחייבות מפורשת של ק.פ. על פי תקנון זה.
תקנון זה יכול וישונה מפעם לפעם, ללא התראה מראש, תוקף כל שינוי לתקנון יהא ממועד ביצוע השינוי. ללקוח לא יהיו כל טענות כלפי ק.פ. בגין שינוי כאמור. מועד החלת השינוי יהיה מועד פרסום נוסח התקנון המעודכן באתר לראשונה, וכל פעולה שתבוצע באתר לאחר הפרסום כאמור, תהיה כפופה לתקנון המעודכן.
כותרות הסעיפים הינן לצרכי נוחות בלבד ולא תשמשנה כלי פרשני כלשהו.
החברה רשאית להפסיק את פעולת האתר בכל עת ללא הודעה מראש. הזמנות שבוצעו עד למועד הפסקת הפעילות יכובדו ע"י החברה בהתאם להוראות תקנון זה.
תנאי השימוש המפורטים להלן חלים על השימוש באתר כהגדרתו באמצעות כל מכשיר אלקטרוני המאפשר גישה לרשת האינטרנט (מחשב, טלפון סלולארי, טאבלט, מחשבי כף יד וכיו"ב). כמו כן הם חלים על השימוש באתר בין אם באמצעות רשת האינטרנט, ובין באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחרים.
רישומי השרת עליו מתנהל האתר, בדבר הפעולות המתבצעות ע"י הלקוח באמצעות האתר, יהוו ראיה לכאורה לעשיית הפעולות על ידו.
השירות שניתן במסגרת CO.IL מוענק בתחומי מדינת ישראל והכל באזורים מסוימים בלבד המוגדרים מעת לעת על ידי ק.פ. לפי שיקול דעתה הבלעדי [לעיל ולהלן: "אזור השירות"].
על מנת לבצע רכישה באתר, על הלקוח לבצע תהליך הרשמה במסגרתו יש לספק פרטים אישיים הנדרשים, בין היתר, לשם משלוח המוצרים לידיו והחיוב הכספי בגינם.
בעצם הרישום לאתר מסכים הלקוח להצטרפותו למועדון הלקוחות של ק.פ. ו או FrancoOro וכי פרטיו האישיים ישמרו במאגרי החברה ויעשה בהם שימוש על פי המפורט בתקנון זה.
הלקוח מתחייב לשפות את החברה בגין כל נזק שיגרם לה עקב מסירת פרטים כוזבים ושיבוש הפעלת האתר. היה ועקב מסירת פרטים מוטעים, תיאלץ החברה לבצע שילוח נוסף להזמנה, יחוייב הלקוח בתשלום נוסף בגין דמי משלוח וטיפול.
x

#{title}

#{text}

#{price}