ילידת פברואר?

אבן אמטיסט במיוחד בשבילך

 

 

אבן אמטיסט

אבן אמטיסט אחת מאבני החן היפות והעדינות ביותר,שמה העברי הוא אחלמה .
האבן הסגולה ידועה בכוחות ריפוי, רוגע ושלווה. היא מאזנת את העונדת אותה מבחינה רוחנית, ופיזית, האמטיסט משרה אווירה טובה ומפיגה לחצים.
האמטיסט משרה רוגע, דבר שגורם להקלה בחיי היום יום, היא מרגיעה בעיקר את גלי המוח והראש ותורמת לשקט פנימי.

image alt
image alt
image alt
image alt

לחוגגים את יום הולדתם בחודש פברואר – האמטיסט היא אבן ההולדת המושלמת. חודש זה הינו בדרך קר, חשוך וקצר בשביל רוב האנשים מסביב לעולם, כך שהאמטיסט המתאפיינת בסגולות השלווה, אומץ ויציבות היא אבן החן הנכונה לאלה המחפשים קצת יותר חמימות וכח בחלק זה של השנה.

אבן קוורץ סגולה ויפיפיה, קלה מאוד לזיהוי, אך רב הנסתר על הגלוי. המשיכו לקרוא וגלו דברים מעניינים…


אמטיסט (אחלמה) – Amethyst

סקירה כללית

אחת מ-12 אבני החושן. האבן של שבט גד

האמטיסט הינה קוורץ סגול, והינה שילוב מושלם של צבע סגלגל ואדום, וניתן למצאה כמעט בכל מקום על פני כדור הארץ.

מקור השם אחלמה ככל הנראה  במילה “חלום” כיוון שיוחסו לה תכונות של הבטחת חלומות טובים. מקור השם אמטיסט  במילה יוונית שפירושה “לא שיכור”. בעבר נענדה כקמע נגד שכרות.

האמטיסט, כפי שנאמר, הינה תרכובת של קוורץ – החומר השני בשכיחותו על קליפת כדור הארץ. האמטיסט מקבלת את צבעה מקרינה, מתכלילי ברזל ומנוכחותם של יסודות אחרים. הקשיות של האמטיסט (7 בסולם מוה) זהה לקשיות הקוורץ, מה שהופך אותה לעמידה לאורך זמן ולבחירה טובה לשיבוץ בתכשיטים.

אף על פי שהאמטיסט מזוהה בדרך כלל ע”י צבעה הסגול, ניתן למעשה למצוא אותה במגוון גוונים החל מסגול ורדרד ועד לסגול עמוק, שנראה יותר כמו כחול או אדום, בהתאם לתאורה.

לעיתים אותה אבן עלולה להכיל שכבות או שינויים בצבע, כך שלאופן וצורת החיתוך שלה יש משמעות גבוה מבחינת המראה והצבע הסופי של האבן המוגמרת.

האמטיסט לרוב מופיעה בתוך גאודות או בבקעים בסלעי גרניט. ניתן למצוא אותה בכל מקום בעולם כולל ארצות הברית, ברזיל, זמביה וקנדה.

האמטיסט אינה אבן ההולדת לחודש פברואר בלבד. היא משמשת גם לחגיגות יום הנישואין ה-6 וה-17.


סגולות אנרגטיות(מקור- סוד הגביש, שני תודר)

“מחזקת כח רצון, שליטה עצמית, אומץ ואינטואיציה – שילוב המקל על התמדה בדיאטה ותמיכה בזמן שינוי דפוסים והרגלים שאינם טובים לנו לרבות עישון סיגריות, ממתקים, אלכוהול ועוד..  מצמצמת כעסים, עצבנות ופחדים. מעודדת חלומות טובים ושינה רגועה. מעניקה הגנה כללית.

ברובד הפיזי, טובה לאיזון כללי ובריאות כללית. מקלה על כאבי ראש ומאזנת מערכת מטבולית. מחזקת שמיעה
 

לקולקציית תכשיטי אמטיסט שלנו : לחץ כאן

תקנון
FrancoOro- מותג תכשיטים יוקרתי-לקנייה ישירה מיצרן תכשיטים ללא פערי תיווך.
מתמחים בייצור, עיצוב ושיווק תכשיטים. בקולקצייה שלנו ניתן למצוא : טבעות אירוסין זהב לבן , טבעות אירוסין זהב צהוב, טבעות יהלומים, טבעות נישואין, תכשיטי זהב ויהלומים, תכשיטי אבני-חן ופנינים, צמידים לאשה- צמידי טניס, צמידי זהב , צמידי יד צ'ארמס, שרשראות ותליונים לאשה, שרשראות יהלומים, תכשיטים לגבר- צמידי גברים , צמידי זהב, שרשרת מגן דוד לגבר, חמסה משובצת יהלומים, שעונים לגבר, טבעת יהלום לגבר ועוד..., תכשיטי ילדות- עגילי ילדות, צמידים, מתנה לבת מצוה, ועוד...
עצם השימוש באתר מהווה הסכמה בלתי מותנית לתנאי התקנון המפורטים להלן.
תוכן האתר ותקנון זה, מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד וההתייחסות הינה לשני המינים. בכל מקום בו מנוסח תוכן האתר ו/או תקנון זה בלשון יחיד ההתייחסות הינה ליחיד ו/או לרבים לפי העניין.
אתר FrancoOro במסגרתו מתבצעות מכירות קמעונאיות [לעיל ולהלן:"האתר"] של תכשיטים [לעיל ולהלן:"המוצרים"] , מנוהל על ידי חברת ק.פ.- ח.פ. 512630047 מרחוב שוקן 27 [לעיל ולהלן:"ק.פ."/"החברה"]
החברה מפעילה מוקד שירות לקוחות במספר טלפון שמספרו 03-6818591 ובאמצעות כתובת האימייל כפי שמופיע בעמוד צור קשר באתר בימים א-ה בין השעות 08:30-16:30.
הגישה והשימוש באתר אינטרנט זה לרבות השימוש בכל התכנים ו/או המידע ו/או השירותים המופיעים בו מפעם לפעם כפוף לתנאי השימוש המפורטים להלן ולהוראות כל דין החל במדינת ישראל.
האתר ותכולת האתר נועדו אך ורק לשימוש פרטי ולא מסחרי, והשימוש בהם מוגבל אך ורק למטרות מכירת וקניית המוצרים באמצעותם. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור ו/או להציג מוצר כלשהו אלא אם ניתנה רשות לכך מראש ובכתב מק.פ.
אין לשכפל, להעתיק, לפרסם, לשווק, להפיץ ו/או לייצר עבודות נגזרות של כל חלק מן האתר.
דומיין האתר, האתר עצמו לרבות כל הקניין הרוחני המוצג בו, ובכלל זה סימני המסחר, הפטנטים, זכויות היוצרים, המדגמים וכיוצ' של המותג FrancoOroהינם רכושה של החברה בלבד. זכויות אלה חלות, בין השאר, על בסיסי הנתונים והמידע האגור בהם ועל כל פרט אחר בעצם הפעלת האתר ואין בעצם הכניסה לאתר כדי להעניק רישיון ו/או זכות כלשהי בהם.
כל המוצרים המוצגים באתר הינם חלק מקניינה הרוחני של החברה ו/או של צד ג' שהוא שאישר את השימוש בהם לחברה או למי מטעמה.
כל אדם או חברה המבצע/ת פעולה כלשהי באתר, לרבות אדם המבצע רכישה [לעיל ולהלן: "הלקוח"], מצהיר בעצם ביצוע הפעולה כי קרא תקנון זה, הבין אותו ואת תנאיו וכי הוא מסכים לתנאיו והוראותיו.
הלקוח מצהיר כי הינו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה והלקוח הינו מתחת לגיל 18 חובה עליו ליידע את האפוטרופוס החוקי בדבר הוראות האתר והתקנון ולקבל ממנו אישור מראש לביצוע הפעולות באתר.
הלקוח מסכים בעצם ביצוע הפעולה באתר כי תהליך הרכישה באתר יהיה כפוף לתנאים המפורטים בתקנון זה וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה או תביעה כנגד ק.פ./או מי מטעמה ו/או מי ממנהליה ו/או מי מעובדיה ו/או מי מחברות הבת שלה, למעט טענות הקשורות בהתחייבות מפורשת של ק.פ. על פי תקנון זה.
תקנון זה יכול וישונה מפעם לפעם, ללא התראה מראש, תוקף כל שינוי לתקנון יהא ממועד ביצוע השינוי. ללקוח לא יהיו כל טענות כלפי ק.פ. בגין שינוי כאמור. מועד החלת השינוי יהיה מועד פרסום נוסח התקנון המעודכן באתר לראשונה, וכל פעולה שתבוצע באתר לאחר הפרסום כאמור, תהיה כפופה לתקנון המעודכן.
כותרות הסעיפים הינן לצרכי נוחות בלבד ולא תשמשנה כלי פרשני כלשהו.
החברה רשאית להפסיק את פעולת האתר בכל עת ללא הודעה מראש. הזמנות שבוצעו עד למועד הפסקת הפעילות יכובדו ע"י החברה בהתאם להוראות תקנון זה.
תנאי השימוש המפורטים להלן חלים על השימוש באתר כהגדרתו באמצעות כל מכשיר אלקטרוני המאפשר גישה לרשת האינטרנט (מחשב, טלפון סלולארי, טאבלט, מחשבי כף יד וכיו"ב). כמו כן הם חלים על השימוש באתר בין אם באמצעות רשת האינטרנט, ובין באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחרים.
רישומי השרת עליו מתנהל האתר, בדבר הפעולות המתבצעות ע"י הלקוח באמצעות האתר, יהוו ראיה לכאורה לעשיית הפעולות על ידו.
השירות שניתן במסגרת CO.IL מוענק בתחומי מדינת ישראל והכל באזורים מסוימים בלבד המוגדרים מעת לעת על ידי ק.פ. לפי שיקול דעתה הבלעדי [לעיל ולהלן: "אזור השירות"].
על מנת לבצע רכישה באתר, על הלקוח לבצע תהליך הרשמה במסגרתו יש לספק פרטים אישיים הנדרשים, בין היתר, לשם משלוח המוצרים לידיו והחיוב הכספי בגינם.
בעצם הרישום לאתר מסכים הלקוח להצטרפותו למועדון הלקוחות של ק.פ. ו או FrancoOro וכי פרטיו האישיים ישמרו במאגרי החברה ויעשה בהם שימוש על פי המפורט בתקנון זה.
הלקוח מתחייב לשפות את החברה בגין כל נזק שיגרם לה עקב מסירת פרטים כוזבים ושיבוש הפעלת האתר. היה ועקב מסירת פרטים מוטעים, תיאלץ החברה לבצע שילוח נוסף להזמנה, יחוייב הלקוח בתשלום נוסף בגין דמי משלוח וטיפול.
x

#{title}

#{text}

#{price}